PROJEKTY
Czym się zajmujemy?
Siedzibą Fundacji oraz Klastra jest Centrum Nowych Technologii Digital Knowledge Village, którego budowa była współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 5.1. Centrum Nowych Technologii jest wyposażone w studia produkcyjne i badawcze, laboratoria oraz przestrzeń przeznaczoną do organizacji szkoleń, spotkań i wydarzeń. Członkowie Klastra mogą korzystać z Centrum na podstawie stosownych umów.
W naszym portfolio znaleźć można wiele interesujących projektów, które realizowaliśmy w ostatnich latach. W sumie nasza praca znalazła odbiorców w prawie 20 krajach na całym świecie. Fundacja realizuje projekty z obszarów:
- wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw
- doradztwa dla sektora prywatnego oraz państwowego
- multimediów oraz e-biznesu
- technologii wpierającej przekazywanie oraz zarządzanie wiedzą w firmie
- narzędzi marketingowych i sprzedażowych
- badań jakościowych i ilościowych
Od momentu powstania organizacji, zrealizowaliśmy z sukcesem kilkadziesiąt projektów autorskich oraz na zlecenie różnych jednostek.
European Technologies for Sustainability
Metoda 360 w transferze wiedzy
Akcelerator EdTechHub
Zobacz więcej
Inwestor w Kapitał Ludzki
Zobacz więcej
Rapid E-Learning Master
Gdzie: Polska, Słowacja, Węgry
Rapid e-Learning Master to międzynarodowy projekt realizowany przez konsorcjum zrzeszające cztery organizacje z Polski, Słowacji i Węgier. Powstał w celu pomocy przedsiębiorcom i organizacjom we wdrażaniu rapid e-learningu. Celem projektu było opracowanie metodyki oraz przewodnika dla skutecznej realizacji rapid e-learningu w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, a także promowanie dobrych praktyk w zakresie metodologii szybkiego uczenia się w firmach.
Zobacz więcej
Content Marketing Expert
Gdzie: Polska, Włochy, Austria, Malta
Content Marketing Expert to projekt prowadzony w celu rozpowszechniania praktycznej wiedzy na temat nowoczesnego marketingu treści. Jego misją jest edukowanie specjalistów do spraw marketingu, pracujących zarówno po stronie firmy czy agencji, jak i freelancerów.
Zobacz więcej
Firma Przyjazna Klientowi
Zobacz więcej
Katalizator Inwestycji
Zobacz więcej
New Media Production
Gdzie: Polska, Hiszpania, Niemcy
Projekt New Media Production Methodology ma na celu popularyzację metod tworzenia multimediów wśród specjalistów niezwiązanych z dużymi organizacjami. Przygotowuje niezależnych ekspertów do profesjonalnego wykorzystywania technologii i sprzętów dostępnych na rynku multimedialnym, poprzez szkolenia stacjonarne oraz webinaria.
Knowledge Pills
Gdzie: Polska, Hiszpania, Grecja, Portugalia
Projekt Knowledge Pills Methodology polegał na transferze metodyki Knowledge Pills do Polski, Hiszpanii i Grecji tak, aby umożliwić jej wykorzystanie przez tamtejszych mediatorów wiedzy. Ułatwił rozumienie stosowania innowacyjnych procesów uczenia się, a także wprowadził mechanizmy wymiany wiedzy pomiędzy partnerami projektu, beneficjentami i instytucjami szkoleniowymi.
Knowledge Management 2.0
Gdzie: Polska, Niemcy, Chorwacja, Hiszpania
Knowledge Management 2.0 jest projektem realizowany przez konsorcjum złożone z 5 organizacji z Polski, Hiszpanii, Chorwacji i Niemiec. Jego celem jest opracowanie skutecznych ram zarządzania wiedzą dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród założeń projektu jest przeprowadzenie badania dostępnych na rynku narzędzi zarządzania wiedzą oraz wyróżnienie dobrych praktyk w tym obszarze, w każdym z krajów partnerskich.
Webquests for HRM
Gdzie: Polska, UK, Szwecja
Projekt polegał na przeniesieniu Metodyki Collaborative Blended Learning do obszaru zarządzania zasobami ludzkimi w małych i średnich przedsiębiorstwach. Centralnym punktem projektu był webquest, który doskonale sprawdził się jako podstawa integracji narzędzi Web 2.0 z procesem uczenia. W ramach Webquest for HRM przystosowano szkolenia HRM do wymogów edukacji opartej na sieci www, poprzez przygotowanie interaktywnego środowiska kształcenia. Dzięki temu szkolenia znajdujące się w obszarze kompetencji HR zostały uzupełnione o innowacyjne działania edukacyjne, zgodne z najnowszymi tendencjami wykorzystywania narzędzi Web 2.0.
Dobry Trener NGO
E-Business Mobile Training
Gdzie: Polska, Hiszpania, Irlandia
Ideą projektu było zaadoptowanie i praktyczne wykorzystanie innowacyjnej metodyki Mobile Performance Suport System w obszarze szkoleń z zakresu zarządzania e-biznesem w Polsce, Irlandii i Hiszpanii, poprzez opracowanie metodyki nauczania zagadnień e-biznesowych za pośrednictwem telefonii komórkowej (EMTM). Metoda mPSS została opracowana w ramach projektu Leonardo da Vinci DOI (2010) i traktuje m-learning jako formę systemu wspomagającego procesy edukacyjne i szkoleniowe.
How to Webcast
Gdzie: Polska, Litwa, Czechy, Szkocja
Podczas projektu How to Webcast (HTW) przygotowano, przetestowano oraz promowano metodyki nauczania on-line za pomocą technologii webcast, opracowanej na podstawie praktycznych doświadczeń partnerów, raportów i badań. Projekt przyczynił się do podniesienia świadomości środowiska szkoleniowego w zakresie wykorzystania mediów strumieniowych w edukacji.
Webinar 2 Learn
Gdzie: Polska, Hiszpania, Niemcy
Webinar to Learn to projekt międzynarodowy, realizowany w ramach współpracy organizacji z Polski, Słowacji, Bułgarii i Austrii. Polegał na transferze metodyki webcast, powstałej w czasie realizacji projektu "How to webcast – new media use in efficient learning processes", do krajów partnerskich. Projekt przyczynił się do wzrostu świadomości wykorzystania nowoczesnych mediów w pracy trenerów edukacyjnych. Podczas transferu metodyka zmieniła nazwę na "Metodyka Webinariów (WM – Webinar Methodology)".
Inwestycja w kadry
Profesjonalny Menedżer CE
Profesjonalny Menedżer E-Biznesu
Profesjonalny Menedżer HR
Wsparcie dla NGO
Użyteczna Strona
Więcej
Finansuj.pl
Inkubator Obserwatorium Zarządzania
Owoce Biznesu
Katalizator Innowacji
Zobacz więcej