O Projekcie

Poznaj dokładnie ideę, która nam przyświeca.

Program Smart Learning przygotowaliśmy z myślą o wspólnym budowaniu wysokiej jakości, wartościowych i przynoszących wymierne rezultaty finansowe programów rozwojowych blended learning. Jako Fundacja stale monitorujemy rozwój rynku produktów i usług digital learning. Dostrzegamy ogromną popularność wszelkiego rodzaju kursów online oraz platform szkoleniowych. Widzimy też jednak, że na stale rozwijającym się rynku nie wystarczą już proste produkty, oparte o chałupniczo przygotowane materiały.

Edukatorzy XXI wieku, którzy chcą, aby uczenie innych przez internet naprawdę stało się dla nich dochodowym sposobem na życie, stają przed różnymi wyzwaniami, a ich praca często przypomina startup - musi w sobie łączyć nie tylko aspekty dydaktyczne czy techniczne, ale również biznesowe, sprzedażowe czy marketingowe.

Program Smart Learning to pierwszy w Polsce program rozwojowy, który przeprowadza autora pomysłu przez pełną ścieżkę budowania i sprzedaży produktu. Program kończy się inwestycją, którą ponosi Fundacja lub jej inwestorzy.

Slajd3
Umożliwimy Ci zarabianie na swojej pasji i na tym, na czym się znasz, dzieląc się z Tobą tym co mamy. Razem tworzymy Twój biznes i dzielimy się zyskami. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego, rozwiniętego i dopracowanego produktu edukacyjnego, który pozwoli na długofalowe generowanie satysfakcjonujących zysków. Poznaj dokładnie nasz pomysł na odniesienie wspólnego sukcesu.

Edukacja, to również może być dochodowy biznes. Dlatego warto zrozumieć, że:

...trzeba mieć możliwość inwestowania przez jakiś czas - sukces nie bierze się znikąd, potrzebne są środki na start, często liczona w dziesiątkach tysięcy złotych

...nie ma czasu na uczenie się technologii i budowanie rozwiązań od podstaw - każdego dnia ktoś inny może wejść na Twoje miejsce i zająć Twoją niszę.

...trzeba umieć sięgać daleko i budować wysokodochodowe produkty - interesują nas obroty liczone w setkach tysięcy i w taki właśnie sposób angażujemy się, żeby to osiągnąć.

...edukacja to biznes - jesteś w pierwszej kolejności przedsiębiorcą, więc traktujemy nasz wspólny projekt jako startup i pomagamy Ci rozwinąć się w tym zakresie

Wyróżniamy się na rynku:

  • Wieloformatowość - wybierasz z prawie 20 formatów treści

  • Atomizacja - kurs składa się z kilkudziesięciu elementów

  • Blended - mieszamy uczenie klasyczne z online

  • Interaktywność - stawiamy na aktywny odbiór treści

  • Metodyczność - treści dostosowane do roli i celu

  • Indywidualizacja treści - dla personalizacji potrzeb

  • Indywidualizacja procesu - łączymy synchroniczne z asynchronicznym

  • Dedykowana ścieżka - pracujemy z Tobą, a nie tylko dajemy ci narzędzia

  • Eksperci - kilkudziesięciu specjalistów gotowych do pomocy

  • Dostępność - nasze narzędzia powinny być dostępne dla twórcy

Budujemy biznes twórcy, a nie marketplace - Twórca ma dowolność miejsca i sposobu sprzedaży kursu. Budujemy narzędzia promocji i sprzedaży promujące autorów, a nie platformy na których się publikują.

Proces

Dowiedz się, w jaki sposób wygląda współpraca.
Slajd6

Zgłoszenie do Programu Smart Learning

Pozwól nam poznać swój pomysł. Opisz go w poniższym formularz, abyśmy mogli zaoferować Ci formę współpracy lub inwestycji. Jeśli nie maszpomysłu, ale chcesz wiedzieć więcej - również skorzystaj z formularza. Skontaktujemy się i opowiemy więcej o modelu współpracy.

Trwa wczytywanie